Karma Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Karma Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?
6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 2.842 kez okundu.

Karma Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? karma ciltlerde neye dikkat edilmelidir ve özellikleri nelerdir?

Karma ciltler en sık bir biçimde görülmekte olan cilt tipleridir.Özellikle ergenlik döneminde ki gençlerde görülmesi mümkün olan ve sık olarak bu dönemlerde görülen bir cilt türüdür.

Bu tür ciltlerde her türlü cilt tiplerinden kalıntılar olması mümkündür ki bu da müdahale edilmek istendiği takdirde zorluk çıkarmaktadır. Bu ciltlerde hem kuruluk, hem yağlılık görülmesi mümkündür. Genel olarak çene ve burun gibi kısımlar kişilerde yağlı durumdadır bu tür ciltlerde. Lakin geri kalan bir çok bölge ise kuru bir haldedir. Bu nedenle cildin genelinde bir dengeleme ve bakım yapılması da zordur.

Karma Cilt Bakımı

Her alan için özel bir bakım yapılmalıdır ve özel ürünler tercih edilmelidir. Cildinizden şikayet ediyorsanız çok kuru yada çok mu yağlı bu tür durumlarda cildiniz için en iyi gelen kremi kullanırsanız bu durum geçecektir.

Ama tabiki en önemlisi de bir uzmana giderek onun tavsiyeleri ve sizin cildinizde yapacağı tetkikler sonucunda önereceği losyonlardır..

Karma ciltler için önerebileceğimiz bir ürün ise; Vichy Aqualia Thermal Light’dir.

Karma ciltler için Vichy Aqualia Thermal Light

Karma ciltler için Vichy Aqualia Thermal Light

Vichy Aqualia Thermal Light

Cilt için genel olarak en önemli ihtiyaçlardan biride nem olmaktadır. Bu nedenle; her insan mutlaka cildinin nem oranını yeteri kadar sağlamalı ve cildin ihtiyacı olan nem miktarını cildine vermelidir. Bu nedenle; bu aşama da bir çok ürün üretilmiştir. Bu ürünlerden biri de Vichy Aqualia Thermal Ligh adlı ürün olmaktadır.

Vichy Aqualia Thermal Ligh ürünü her şeyden önce; cildin ihtiyacı olan nem miktarını cilde sunar ve cildin nem açısından çok daha sağlıklı olmasını sağlar. Ayrıca; Vichy Aqualia Thermal Ligh ürünü cildi rahatlatacağı ve ferahlatacağı için çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Vichy Aqualia Thermal Ligh ürününü cildinizi temizlemek adına da rahat bir biçimde kullanmanız mümkün durumdadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git