Siyah Noktalar İçin Kesin Çözüm

Siyah Noktalar İçin Kesin Çözüm
6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 5.686 kez okundu.

Siyah Noktalar İçin Kesin Çözüm nedir? Sizler için birbirinden güzel siyah nokta maskeleri hazırladık.

Eğer cildiniz içerisinde istenmeyen siyah noktalar var ise; mutlaka bilinçli bir biçimde hareket ederek bu siyah noktalarda kurtulmanın yollarını aramalısınız. Öyle ki; özellikle ergenlik döneminde ki gençler bu tür siyah noktalardan kurtulmak adına, tamamen bilinçsiz yöntemler denemekte ve çok farklı sorunlara neden olmaktadırlar.

Öyle ki; gerekirse siyah noktalarınız ve çözümü konusunda bir uzmandan destek almanız dahi, oldukça yarar sağlayacaktır. Size. Ayrıca; siyah noktaların ortadan kaldırılması konusunda çeşitli ürünler de mevcut durumdadır. Lakin, bu aşama da da elinizden geldiğince bitkisel ve doğal ürünleri seçerek siyah noktalardan kurtulmaya çalışmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. Genel olarak bitkisel maskeleri de tercih edebilirsiniz.

Siyah noktalar için yulaf maskesi

Siyah noktalar için yulaf maskesi

Yulaflı Yüz Maskesi İle Siyah Noktalara Son

Günümüzde özellikle kadınlar başta olmak üzere, bir çok kişi siyah noktalardan ciddi anlamda şikayetçi durumdadır. Öyle ki siyah noktaları gidermek adına bir çok yöntem denemektedirler.

İşte bu aşama da ise, sizlere siyah noktalarınızdan kurtulmanızı yulaflı yüz maskesi bir nebze de olsa sağlamakta. Ayrıca yulaflı yüz maskesi, sizleri siyah noktalarınızdan kurtarmanın yanı sıra; cildiniz içerisinde oluşan bütün fazla yağları da dışarı atmanızı sağlıyor.

Şimdi, bu maskeyi öncelikle kuru bir yulaf ezmesini sıcak bir su ile karıştırarak ve krem kıvamına getirerek hazır edebilirsiniz. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı siyah noktalarınızın bulunduğu bölgeye masaj yaparak sürebilirsiniz ve 5-10 dakika o bölgede tutarak iyice durlayabilirsiniz.

Siyah noktalarda etkili limon maskesi

Siyah noktalarda etkili limon maskesi

Siyah Noktalar İçin Yoğurt ve Limon

Siyah noktalardan kurtulmak için tercih edebileceğiniz bir diğer doğal ve bitkisel maske ise yoğurt ve limon maskesi olabilir. Yoğurdun ve limonun yararlarını bir araya karıştırarak kullanmak ciddi anlamda siyah noktalarınız için fazlasıyla yararlı olacaktır.

Bir tatlı kaşığı yoğurt alarak içerisine 10-12 damla limon sıkmanız ilk aşama için yeterli olacaktır. Bu şekilde yoğurdun üzerine limon damlattıktan sonra biraz yoğurdu karıştırarak belli bir kıvam haline getirin. Daha sonra ise hazırladığınız bu karışımı yüzünüz içerisinde yer alan siyah noktalara sürün. Bu işlem esnasında biraz ince sürmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra ise 10 – 15 dakika bekledikten sonra sürdüğünüz kısımı iyice temizleyerek durulayın. Bu durum siyah noktalara iyi gelecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git